Najciekawsze modele pojazdów dostępnych w ofercie firmy Mestenza

Na polskim rynku można znaleźć wiele różnych wypożyczalni samochodów.

Specjalizują się one w wynajmowaniu aut na śluby, różne wydarzenia specjalne czy też do celów prywatnych (np. turystycznych) albo zawodowych. Ich oferty dostępne są zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Do grona godnych polecenia wypożyczalni aut zalicza się między innymi firma Mestenza, której siedziba mieści się w miejscowości Kowale. Korzystanie z oferty tego usługodawcy wiąże się z wieloma atutami. Jednym z nich jest zapewnianie dostępu do praktycznych i niezwykle atrakcyjnych pojazdów różnego rodzaju.

Najciekawsze modele pojazdów dostępnych w ofercie firmy Mestenza

Atrakcyjne modele aut wypożyczanych przez firmę Mestenza

Jednym z ciekawszych modeli oferowanych przez wypożyczalnię Mestenza jest Infiniti Q50 Sport. Jest to limuzyna zaliczana do segmentu pojazdów premium. Auto posiada silnik z turbodoładowaniem, który generuje moc na poziomie aż 211 koni mechanicznych. Model ten posiada napęd na tylną oś oraz bagażnik o pojemności 500 litrów. Pojazd ten jest przystosowany do przewożenia 5 osób w bardzo bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Innym atrakcyjnym autem dostępnym w ofercie firmy Mestenza jest Cadillac Escalade w atrakcyjnym kolorze czarnym. Jest to SUV posiadający potężny silnik o pojemności 6.2 i mocy 409 koni mechanicznych. Oferuje on bardzo rozległą i wygodną przestrzeń dla kierowcy oraz pasażerów. Jest on w stanie przewozić łącznie do 7 osób. Komfortowe elementy wnętrza są pokryte beżową skórą, która jest nie tylko trwała, ale również bardzo estetyczna.

Kolejnym godnym polecenia pojazdem dostępnym w ofercie firmy Mestenza, której założycielem jest Rafał Grzebin jest Nissan ENV200. Jest to dwuosobowy pojazd elektryczny, którego najważniejszą cechą jest duża ładowność. Posiada on bagażnik o pojemności 4200 litrów, w którym można przewozić bardzo wiele różnych typów ładunków. Jest to idealne rozwiązanie dla miłośników ruchu miejskiego. Atutem tego pojazdu jest jego ekologiczny charakter. Jest to bowiem samochód elektryczny, który nie emituje żadnych spalin szkodliwych dla środowiska i ludzkiego zdrowia.