Pomyśl o ogrodowym jacuzzi

Wanna z bąbelkami będzie świetnym pomysłem na relaks po całym dniu pracy, działania strumieni wody będzie działało kojąco.

Wannę tego rodzaju możemy zamontować w naszej łazience, ale także dostępne są modele, które możemy ustawić na zewnątrz przed domem. Instalacja wanny w ogródku będzie wymagała doprowadzenia źródła wody i zasilania, trzeba będzie także zadbać o odpływ. Firmy oferujące wanny z jacuzzi, często zajmują się także instalacją u klienta. Trzeba zwrócić uwagę na instalację elektryczną, która musi być bardzo dobrze zaizolowana. Woda z obiegu może w wyniku nieszczelności spowodować spięcie w instalacji. Obieg wody wymuszany jest za pomocą specjalnych pomp, czasem pomp może być więcej w zależności od wielkości wanny, ilości dyszy. Przed przejściem przez pompę woda jest filtrowana, filtr lub system filtrów zapobiega dostania się do pompy i obiegu mniejszych zanieczyszczeń.

Panel sterowania zwykle znajduje się na brzegu basenu może posiadać wiele różnych opcji przykładowo sterowania ciśnieniem w dyszach. Dodatkowo będziemy mogli regulować temperaturę, zarządzanie czyszczeniem wody, czy też podświetleniem.

Niektóre modle wyposażone są także w systemu nagłośnienia, dzięki temu podczas relaksu możemy puścić naszą ulubioną muzykę. W zależności od modelu i zastosowania jacuzzi ma od dwóch do ośmiu siedzeń. Są one w większości zaprojektowane w taki sposób ergonomiczny i dostosowują się do kształtu ciała. Dysze do masażu w części siedzącej i leżącej specjalnie masują poszczególne obszary mięśni. Dzięki temu jacuzzi pod gwiazdami daje nam maksimum satysfakcji. Podczas gdy niektóre modele jacuzzi nie mają automatycznego systemu dozowania środków czyszczących, w których użytkownik musi ręcznie dodać środek dezynfekujący, inne wersje są wyposażone w funkcję automatycznej dezynfekcji. Środek skutecznie niszczy zarazki i bakterie wanna pozostaje czystsza, a na wodzie nie osadzają się małe glony w postaci zielonego nalotu. Wanny posiadają boczny otwór na dole, dzięki czemu można go łatwo i szybko wyczyścić lub wymienić filtr, lub też wykonać sprawy związane z serwisowaniem i naprawami.