Świetna rada podczas wyszukiwania nowej gry wideo

Obecnie różne platformy dostępne dla przyszłych graczy wideo są praktycznie nieograniczone.

Nawet jeśli nie masz konsoli, w wiele gier można grać na komputerze osobistym. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak sprawić, by granie wideo było przyjemniejsze.Jeśli masz zasady dotyczące gier wideo dla swojej rodziny, przenieś je na papier i zawieś, aby wszyscy mogli je zobaczyć. Wizualny przewodnik po zasadach ma znacznie większy wpływ na zachowanie niż zasady, które są po prostu wypowiadane, ale nigdy nie są spisywane. Umieść je w miejscu o dużym natężeniu ruchu, jak na drzwiach lodówki.Czy masz dziecko, które korzysta z konsoli do gier z funkcjami online? Jeśli tak, upewnij się, że ustawienia zostały zmienione przed rozpoczęciem gry. To najlepszy sposób na ochronę dziecka przed nieodpowiednimi treściami. Pozwala to również regulować, ile mogą rozmawiać z innymi osobami.Dostosuj swoje sterowanie. Większość gier ma zaawansowane ustawienia, które pozwalają zmienić sposób sterowania grą. Wykorzystaj je na swoją korzyść. Nic nie mówi, że musisz grać z domyślnymi ustawieniami gry. Na przykład, jeśli przyzwyczaiłeś się do skakania jednym przyciskiem i atakowania drugim, a twoja nowa gra używa czegoś przeciwnego – zmień to!Jak wszyscy wiemy, gry wideo są dość drogie. Możesz zwiększyć wybór swojego dziecka, organizując grę wideo z sąsiadami lub przyjaciółmi. Wydrukuj listę gier, jakie posiada każdy członek, i sformułuj system „wykasowania”, umożliwiający dzieciom wypożyczenie gry wideo na określony czas. Twórz dobre zasady i trzymaj się ich.Pomyśl o zasubskrybowaniu jednego magazynu o grach wideo. Jest to szczególnie przydatne, jeśli nie masz pewności, jakie gry są dostępne. Istnieją gry dla każdego zainteresowania, a magazyn może pomóc w wyróżnieniu tych, które mogą Cię zainteresować. Świetna rada podczas wyszukiwania nowej gry wideo

Dzięki temu zaoszczędzisz wiele godzin spędzonych w sklepie na szukaniu tego, czego chcesz.Sprawdź witryny z grami, które oferują recenzje i zwiastuny, zanim kupisz gry wideo.

Dzieci zazwyczaj wybierają gry według wyglądu opakowania lub tego, czego chcą ich znajomi. Możesz jednak dokonać bardziej świadomego wyboru, czytając, co inni rodzice i dzieci mówią o popularnych grach. Dobre informacje można uzyskać pocztą pantoflową.Rozważ wypożyczenie gier wideo zamiast ich kupowania. Wypożyczanie gier wideo jest znacznie tańsze niż ich kupowanie. Ponadto wypożyczenie daje możliwość wypróbowania szerokiej gamy różnych gier wideo. Oczywiście, jeśli wypożyczysz grę, którą naprawdę lubisz, możesz wtedy rozważyć zakup własnej kopii gry wideo.Poluj na tytuły edukacyjne. Nie zawsze są eksponowane wśród głównych hitów w sklepach z grami wideo lub działach elektronicznych, ale są tam. Porozmawiaj z innymi rodzicami lub poproś współpracowników o konkretne sugestie, ponieważ istnieją tytuły, które pomagają w nauce języków, opanowaniu nauk ścisłych i ćwiczeniu matematyki.Jeśli grasz w grę online i natkniesz się na innego gracza, który wydaje się celowo denerwować innych graczy (a zwłaszcza ciebie), nie bierz tego do siebie. Nazywa się to „griefingiem” i jest odpowiednikiem internetowego trollingu w grach. Smutek po prostu szuka negatywnej uwagi i dajesz im to, czego szukają, jeśli wchodzisz z nimi w interakcję. Nie angażuj się emocjonalnie w to, co się dzieje i po prostu staraj się to zignorować.Jeśli kupujesz grę dla dziecka i nie masz pojęcia, jaki rodzaj gry wybrać, skorzystaj z oceny ESRB na obudowie jako przewodnika. System ocen nie jest doskonały. Daje dobre wyobrażenie o zawartości gry. Mimo to możesz upewnić się, że gra jest odpowiednia dla wieku.Każde urządzenie, każdy styl gry, wszystko zostanie ulepszone dzięki temu, co przeczytałeś powyżej. Teraz możesz grać, aby wygrać!