Wskazówki dotyczące mody, które pasują do Twojego aktywnego stylu życia

W niektórych momentach swojego życia będziesz spędzać czas wśród fanatyków fotografii, którzy robią setki zdjęć aparatem lub telefonem i przesyłają je na swoje konto w mediach społecznościowych.

Jeśli chcesz zawsze wyglądać jak najlepiej na zdjęciach, musisz zawsze ubierać się jak najlepiej. Jednak moda jest łatwa do zrobienia dzięki odpowiednim pomysłom, a niektóre z nich są w tym artykule.Jeśli masz tendencję do bycia nieco ciężką, nie próbuj ukrywać swojej sylwetki, ubierając się w luźne ubrania. Dodatkowa objętość podkreśla tylko Twój rozmiar i sprawia, że ​​wyglądasz na niedbale. Poszukaj odzieży, która jest bardziej dopasowana do talii, ale następnie spływa z dolnej części ciała, aby uzyskać lepszy kształt.Nawet jeśli coś jest obecnie modne, nie noś tego, jeśli nie pasuje do Twojego typu sylwetki i/lub osobistego stylu. Na przykład osoby, które są cięższe, nie powinny nosić obcisłych dżinsów. Nie są zbyt pochlebne, więc nie będziesz wyglądać modnie, jeśli je założysz.Noś przycięte spodnie w bardziej pochlebny sposób, wybierając spodnie typu capris, pedały i bermudy, które nie opadają na najszerszą część łydki. Wybierz spodnie, które kończą się powyżej kolana lub bliżej kostki. Należy również unikać rozkloszowanych stylów, aby zachować opływowy wygląd.Ubierz włosy w luźny kok, aby trzymać je z dala od ramion. Długie włosy mogą być uciążliwe podczas pracowitego dnia. Jeśli nie masz czasu na bardziej wyszukany styl, po prostu wciągnij go do uroczej bułki.Wybierając sukienkę, wybierz taką, która ma wzór pionowy (a nie poziomy). To sprawia, że ​​wydajesz się dłuższy, a nie szerszy, dając złudzenie, że jesteś szczuplejszy niż w rzeczywistości. Poszukaj także kawałka, który ma talię imperium, ponieważ wydaje się, że masz mniejszą talię.Jeśli masz na włosach plamy siwizny, rozważ użycie półtrwałego barwnika. Siwy będzie wyglądał na ten sam kolor co reszta twoich włosów i utrzyma się przez około dwa miesiące. Chociaż nie możesz tak naprawdę rozjaśnić włosów za pomocą tej taktyki, możesz przyciemnić swoje loki, jeśli chcesz.Grudki makijażu nie są atrakcyjnym wyglądem dla kobiety. W rzeczywistości ostatnie ankiety przeprowadzone przez mężczyzn wykazały, że im mniej makijaży, tym lepiej. Wskazówki dotyczące mody, które pasują do Twojego aktywnego stylu życia

Nie oznacza to, że musisz całkowicie unikać makijażu; spróbuj użyć ciepłych tonów i nałóż tylko jedną warstwę tuszu do rzęs i eyelinera.Jedną z prostych wskazówek modowych jest po prostu być bardziej pewnym siebie.

Bez względu na to, jak dobrze wyglądają twoje ubrania, nie będziesz wyglądać modnie, jeśli nie będziesz nosić ubrań z pewnością siebie. Musisz nosić się z największą pewnością siebie. To prosty sposób, aby przenieść swoją modę na wyższy poziom.Nie bój się eksperymentować. Zamiast iść zgodnie z normą, baw się swoją garderobą. Spróbuj połączyć sztywną spódnicę z miękkim i falującym topem. Połącz eleganckie buty ze swoją ulubioną parą dżinsów na co dzień. Często najbardziej nietypowe zestawienia mogą okazać się najbardziej stylowym wyborem.Wybierz górę lub dół, aby zaakcentować seksownie, ale nigdy obu. Granica między wyglądem seksownym a tandetnym może być bardzo cienka; jednak ta zasada powinna wystarczyć. Kiedy podkreślasz górną lub dolną część ciała, druga połowa powinna być stylowa, ale zachowawcza. Pamiętaj, że ta zasada dotyczy mężczyzn lub kobiet.Nigdy nie wiesz, gdzie będziesz, gdy ktoś zrobi Twoje zdjęcie i umieści je w Internecie, aby świat (a przynajmniej jego znajomi z sieci społecznościowych) mógł je zobaczyć. Jeśli chcesz zawsze wyglądać choć trochę modnie, postępuj zgodnie z prostymi pomysłami przedstawionymi w tym artykule. Nie trzeba wiele, żeby wyglądać dużo!