Stracić tę astmę! Sprawdź kilka świetnych wskazówek!

Astma może być przerażającą i wyniszczającą dolegliwością, szczególnie dla dzieci i młodych dorosłych.

Nie musi tak być. Wiele osób odniosło niewiarygodne sukcesy w zarządzaniu i leczeniu astmy. Możesz podzielić się ich sukcesem, wypróbowując poniższe wskazówki. Możesz dowiedzieć się czegoś, czego nie wiedziałeś!Ważne jest, abyś nie był zbyt zestresowany, jeśli cierpisz na astmę. Stres i panika to główne przyczyny ataków astmy. Staraj się też nie tracić panowania nad sobą. Złość może powodować trudności w oddychaniu, co z kolei może wywołać ataki astmy.Staraj się unikać zwierząt, o ile to możliwe, jeśli masz ciężką astmę. Nawet ci, którzy nie są uczuleni na zwierzęta domowe, powinni nadal ograniczać swój kontakt, ponieważ futro zwierząt może zawierać brud, kurz, pyłki i inne czynniki wywołujące astmę. Jeśli musisz mieć zwierzaka, spójrz na rasy bezwłose.Leki mogą być przyjmowane regularnie w celu kontrolowania stanu zapalnego w drogach oddechowych. Jednymi z takich leków są kortykosteroidy wziewne, takie jak modyfikatory kromolynowe i leukotrienowe. Skonsultuj się z lekarzem, który z nich jest dla Ciebie najlepszy. Być może będziesz musiał wypróbować kilka z nich.Utrzymuj bliski kontakt z alergologiem, aby poinformować go, czy Twój lek działa prawidłowo, aby kontrolować objawy. Uświadom go, jeśli twoje leki nie działają tak dobrze, jak kiedyś. Twoja dawka lub leki mogą wymagać zmiany, aby Ci pomóc.Chociaż dla większości ludzi może się to wydawać trywialne, ważne jest, aby mieszkać w pobliżu lekarza lub izby przyjęć, jeśli masz astmę. Biznesy Online - Szereg ciekawych publikacji związanych z biznesem również w sieci.

Życie na wsi może oznaczać, że ratownicy medyczni nie dotrą do Ciebie na czas, aby uratować Ci życie, jeśli masz ciężki atak astmy.Jeśli czujesz, że objawy astmy nasilają się, spróbuj wypić filiżankę gorącej kawy.

Ciepło nie tylko złagodzi niektóre objawy, ale kofeina może otworzyć drogi oddechowe i zmniejszyć potrzebę kaszlu. Jeśli nie lubisz kawy, spróbuj herbaty, gorącej czekolady lub batonika czekoladowego.Jeśli cierpisz na astmę, możesz sprawdzić, czy nie masz alergii na określone pokarmy lub środowisko. Istnieje wiele rzeczy, które mogą przyczynić się do tego, takie jak zwierzęta domowe, środki czystości, poduszki z pierza lub łóżko, a nawet niektóre perfumy. Produkty mleczne, a także rafinowana żywność, taka jak biała mąka i cukier, prawdopodobnie powodują.Coroczne szczepienie przeciw grypie jest wysoce zalecane dla Ciebie i Twojej rodziny. Nie chcesz mieć infekcji dróg oddechowych, jeśli masz astmę. Regularne mycie rąk i wykonywanie odpowiednich szczepień to dwa standardowe środki ostrożności.Jeśli masz astmę i zamierzasz ćwiczyć, pamiętaj, aby robić przerwy w połowie treningu, nawet jeśli objawy astmy nie ustępują. Wiele razy objawy astmy mogą podkraść się do ciebie w połowie treningu. Można temu zapobiec, robiąc przerwy.Zainwestuj w osuszacz, jeśli masz w domu astmę. Suche środowisko jest najbardziej komfortowe dla osób z astmą i zmniejsza prawdopodobieństwo ataku. Suche środowisko zniechęca również do rozwoju pleśni i zarodników, które są powszechnymi wyzwalaczami astmy u wielu osób.Poprzednie wskazówki są świetnymi przykładami tego, co można zrobić w przypadku astmy. Podejmując wysiłek, osoby z astmą mogą cieszyć się normalnym życiem bez ciągłego strachu przed atakiem. Te ciekawostki były tylko częścią mnóstwa informacji, które istnieją dla osób cierpiących na astmę i ich bliskich.