Dostawa Kwiatów

Chcesz zaskoczyć ukochaną lub ukochaną osobę? Bukiet kwiatów na urodziny lub rocznicę związku zawsze będzie mile widziany. Kompozycja FloraQueen wykonana z jasnoczerwonych i śnieżnobiałych kwiatów z pewnością zadowoli twoją bratnią duszę.

Bukiet Strawberry Fields jest bardzo nietypowy. W nim szkarłatne dzikie róże sąsiadują z czerwonymi peruwiańskimi chryzantemami i białymi chryzantemami. Złóż bukiet, dodaj czerwone germini, łyszczec i ozdobne liście. „Pola truskawek” mogą być przyznane nie tylko twojej dziewczynie, ale także mężczyźnie. Czerwony kolor opowie o namiętnych uczuciach.

Peruwiańska chryzantema i dzikie róże

Egzotyczna peruwiańska chryzantema i pachnące dzikie róże dodają radości bukietowi FloraQueen. Peru to kraj niesamowitych roślin. Kwiaty kwitną tu przez cały rok i zachwycają mieszkańców niezwykłymi, jasnymi kolorami. Wraz ze storczykami, roślinami tropikalnymi, rosną tutaj chryzantemy. Peruwiańska chryzantema o nasyconym czerwonym kolorze. Jest również niezwykle piękna, jak wiele innych kwiatów Peru.

Osobliwością dzikich róż jest to, że pod wieloma względami przypominają dziką różę. Duże kwiatostany mają bardziej nasycony aromat niż zwykłe róże. Dzikie róże zdobią ogrody wielu krajów w Europie. Pyskata chryzantema i delikatna róża – połączenie, które zachwyci każdego.

Bukiety z FloraQueen

Bukiet „Strawberry Fields”, w którym białe kwiaty sąsiadują z czerwonymi kwiatami o różnych odcieniach, jest triumfem smaku i inspiracji. A jeśli załączysz piękną wiadomość lub pocztówkę, taki prezent będzie podwójnie przyjemny. Bromelia specialist z FloraQueen wysyła kwiaty na cały świat. Nasz sklep to darmowa dostawa do 100 krajów, zawsze świeże bukiety i Twoja miłość, która podróżuje na odległość.

Mamy ogromny wybór aranżacji kwiatowych. Dostawa jest zawsze na czas, więc nie możesz się martwić, że nie masz czasu pogratulować ukochanej osoby ważnego wydarzenia.

Jak złożyć zamówienie

Aby zamówić u nas bukiet, musisz przejść do strony www.floraqueen.ru, wybrać bukiet, kraj i czas dostawy. Po dokonaniu płatności twoje zamówienie zostanie wysłane we właściwe miejsce na świecie. Wybierając, możesz użyć kategorii, wybrać kwiaty na określoną okazję lub po prostu, opierając się na własnym guście lub smaku ukochanej osoby. Klasyczne róże, szlachetne lilie, bezpretensjonalne stokrotki lub gerbery, surowe chryzantemy. W FloraQueen są dla Ciebie bukiety.