Prywatne kliniki okulistyczne

Od kilku już lat, okuliści w naszym kraju odnoszą mnóstwo sukcesów. Dziedzina medycyny, jaką jest okulistyka, rozwinęła się bardzo szybko, co nie pozostaje bez wpływu na zadowolenie pacjentów.

Jeszcze kilkanaście lat temu, wiele operacji było niemożliwych. Obecnie, z uwagi na rozwój specjalistycznego sprzętu, coraz częściej wykorzystuje się inne metody leczenia. Prawdziwą „karierę” robią różnego rodzaju lasery, dzięki którym usuwa się na przykład zaćmę. To prawdziwy przełom, ponieważ na zaćmę, każdego roku zapada kilka tysięcy ludzi.

Badanie wzroku na NFZ

Mimo, iż lekarze okuliści przyjmują pacjentów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, dużą popularnością cieszą się tez prywatne kliniki. Nie potrzeba do nich skierowania, ponieważ wszystkie badania, konsultacje i zabiegi są płatne. Doświadczony personel i wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny, daje nam jednak gwarancję, wysokiej jakości usług. Operacje przeprowadzane w takich placówkach, odbywają się z udziałem doświadczonych profesorów, którzy często swoja wiedzę, zdobywali na zagranicznych kontraktach. Ceny zabiegów, zależą od rodzaju usuwanej wady, jednak zawsze wahają się w granicach kilku tysięcy złotych. W cenę wliczony jest nasz pobyt i wyżywienie. W większości prywatnych obiektów, istnieje możliwość noclegu, również dla osoby towarzyszącej, o czym w państwowym szpitalu, możemy tylko pomarzyć. Okuliści, mimo doskonałego przygotowania do przeprowadzania zabiegów, zwracają jednak uwagę, ze pacjenci nie dbają o swoje oczy. Rzadko badamy swój wzrok, a do okulisty zgłaszamy się dopiero wówczas, kiedy mamy już poważny problem. Wielu operacji możemy jednak uniknąć, jeśli systematycznie będziemy zgłaszali się na okresowe badania lekarskie.


Dobry okulista

Dobrzy okuliści, odradzają jednak komputerowe badanie wzroku, które możemy wykonać w niemal każdej galerii handlowej. Najlepiej zgłosić się do dobrze wyposażonego gabinetu, gdzie obok dobrego sprzętu, możemy również liczyć na fachową pomoc, ze strony specjalisty. Więcej informacji na stronie http://badania-zdrowie.pl. Możemy tez skorzystać z gabinetów, które maja podpisane umowy z narodowym funduszem zdrowia. Dzięki temu, taka wizyta będzie bezpłatna.